طراحی سایت
چهارشنبه 22 مرداد 1399.

تاریخچه

بازرگانی دباغ با بیش از نیم قرن سابقه از سال 1340 با قبول مسولیت از سوی شرکت نفت اسو و شرکت نفت پارس فعالیت خویش را آغاز نمود.
این بازرگانی در راستای نیاز بازار در سال 1378 اقدام به ثبت و تشکیل شرکت " روان سازان صنعت " نمود. این شرکت با تشکیل هر شرکت معتبر نفتی اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری و عاملیت فروش از آنها کرده است.
این شرکت در زمینه توزیع انواع روغن های بنزینی- دیزلی – صنعتی – دریایی- گریس- روغن پایه- فیلتر و .. در بصورت کلی و جزئی فعالیت می کند.
شرکت روان سازان صنعت توزیع کننده انواع روانکارها در سراسر ایران می باشد و حوزه ی اصلی و تمرکز این شرکت در حال حاضر بیشتر مرکز و جنوب غربی ایران از جمله استان تهران- البرز- خوزستان – لرستان- ایلام و ..... می باشد. این شرکت در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های  پخش و توزیع در صنعت روانکار در کشور می باشد.
شرکت روان سازان صنعت با در اختیار داشتن نزدیک به 100 نفر نیروی انسانی متخصص و با تجربه ، دارای بیش از 30000 متر مربع انبار سرپوشیده و 5000 مترمربع فضای نمایشگاهی و 2000 متربع فضای اداری و بیش از 20 دستگاه انواع خودروهای سنگین و سبک آماده ارائه خدمات می باشد.
شرکت روان سازان صنعت نمایندگی رسمی کلیه شرکت های معتبر  از جمله : شرکت نفت ایرانول- شرکت نفت بهران – شرکت نفت پارس- شرکت نفت سپاهان – شرکت فوکس- شرکت توتال – شرکت کاسترول- شرکت فومن شیمی- شرکت کراپ – و .... را دارا می باشد.

.

 

نمایندگی